top of page
  • Facebook
  • Instagram
  • YouTube

SVATEBNÍ VIDEO

Jsem Vojta. Natočím vám svatební video, ve kterém zachytím všechny důležité okamžiky vašeho romantického dne.

vojta_svatby_mallé.jpg
Šipka_yellowMalé.png

NATÁČENÍ

Celodenní natáčení začíná již u ranních příprav ženicha a nevěsty. Završením je obvykle první novomanželský tanec a večerní zábava.
Před svatbou se samozřejmě na všem domluvíme a naplánujeme online call.

Šipka_yellowMalé.png

VÝSLEDEK

Výsledné video je obvykle dlouhé cca 4 až 5 minut a novomanželům je zaslané většinou do tří týdnů od data konání svatby. Zároveň vám pošlu i delší verzi videa, ve které naleznete všechny povedené záběry s původním zvukem. Celková stopáž tohoto videa je přibližně 40 a více minut.

Šipka_yellowMalé.png

CENA

Pokud mi budete zasílat nezávaznou poptávku na natočení videa z vaší svatby, uveďte prosím v mailu termín/místo svatby, případně vaše speciální požadavky. Na základě toho vám obratem pošlu individuální nacenění.

Svatební video

SVATEBNÍ FOTKY

Jsem Ivan a rád zachycuji šťastné momenty, na které můžete následně vzpomínat po zbytek vašeho života.

Šipka_yellowMalé.png

FOCENÍ

Celodenní focení začíná již u ranních příprav ženicha a nevěsty, samozřejmostí je skupinové a párové focení. Završením je obvykle první novomanželský tanec a večerní zábava. Před svatbou si domluvíme osobní schůzku a zajedeme se podívat na místo konání vaší svatby, kde spolu projdeme podrobnosti a navzájem se lépe poznáme. 

Šipka_yellowMalé.png

VÝSLEDEK

Jako výstup ze svatebního focení dostanete balíček přibližně 400 fotografií nahraných na online úložišti, které obvykle posílám do dvou týdnů od data konání svatby. Následně obdržíte i dárkovou krabičku s vašimi jmény, která bude obsahovat 20 vytištěných fotografií a dárkový USB disk se všemi fotografiemi.

Šipka_yellowMalé.png

CENA

Rádi byste mě poptali, abych byl součástí vašeho svatebního dne? Napište mi termín a místo konání. Já vám pošlu cenovou nabídku. Ta je nezávazná, takže se nemusíte ničeho bát. Pokud s ní budete souhlasit, domluvíme se na podpisu smlouvy a složení zálohy na termín (obvykle 5000,- Kč). Pak už můžeme pokračovat tím příjemnějším, což je návštěva vašeho svatebního místa a následně svatba.